خدمات سفارش گردانی
با ایفا سرمایه‌گذاری روی وفادارسازی
مشتریان خواهد بود.

داستان به وجود آمدن ایفا

زمانی که اولین مشتری ما به یکی از شرکت‌های خواهر در هلدینگ فاخر مراجعه کرد و درخواست کرد که نگهداری و بسته بندی و ارسال سفارش های روزانه ای که از طریق تبلیغات زیرنویس تلویزیونی دریافت می‌کرد را انجام دهیم. از همین جا ایده تکمیل زنجیره ارزش لجستیکی شکل گرفت و ایفا خلق شد. در ابتدا ایفا با یک مشتری و روزی 25 سفارش آغاز به کار کرد. با رشد ضریب نفوذ اینترنت و سهم بیشتر تجارت الکترونیکی در صنعت خرده‌فروشی، هر روز کسب و کارهای بیشتری نیاز به یک سرویس یکپارچه لجستیکی را در کنار خود احساس کردند. و حالا ایفا به یک حلقه اصلی در اکوسیستم لجستیکی هلدینگ فاخر تبدیل شده است و ضمن هم افزایی با سایر اعضای اکوسیستم، بر توانمدسازی حوزه تجارت الکترونیک برای رشد بیشتر تمرکز کرده است. چشم انداز ایفا حضور در اکوسیستم تجارت الکترونیکی به عنوان بازیگر اصلی لجستیکی است که هر نیازی از سمت کسب و کارها، اعم از گرفتن سفارش، حمل و توزیع تا بسته بندی سفارشی و پشتیبانی مشتری نهایی را انجام می دهد. این مسیر با وجود شرکای تجاری متعهد و مدل تجاری مقیاس پذیر و منعطف ایفا دردسترس است.

ایفا برای ایجاد حداکثر سهولت و تمرکز برای صاحبان کسب و کار، مجموعه کاملی از خدمات لجستیکی زنجیره تامین را به صورت متمرکز انجام می دهد

مدیریت تیم ایفا

فرصت های همکاری با تیم ایفا

ما در ایفا به اهمیت همکاری‌های مثبت و پربار با افراد متخصص باور داریم. تیم ایفا از به اشتراک گذاشتن ایده‌ها، تجربیات و تخصص‌ها در جهت پیشرفت و توسعه استقبال می‌کند. از افرادی که به ارتقاء فناوری، ایجاد نوآوری و توسعه مشترک علاقه‌مندند، دعوت می‌کنیم تا به خانواده‌ی ما بپیوندند.
از طریق ایمیل رزومه خود را ارسال کنید.

تعهد به ارزشی متفاوت

ارزش پیشنهادی

ایفا برای شما

مدیریت کالا

ارسال کالا

کنترل فرآیند

مشاوره رایگان

کاربر گرامی ضمن تشکر از حضور شما در وب سایت ایفا، در صورت بروز هرگونه سؤال و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.