درباره ایفا

ایفا راهکار یکپارچه خدمات لجستیکی با محوریت سفارش گردانی (3PL Fulfillment) است. ایفا می تواند سفارش هایی که از کانال‌های آنلاین یا آفلاین دریافت می‌کنید را پردازش کرده، مطابق استانداردهای پستی و یا درخواست شما بسته‌بندی نماید و مستقل از اینکه کجا باید تحویل شود، ارسال کند. همچنین در صورت نیاز به مرجوعی کالا زیرساخت ایفا می‌تواند این فرایند را برایتان مدیریت کند.

استفاده از یک پلتفرم متمرکز (ایفا پلتفرم) برای مدیریت سفارشات چندین کاناله فروش و انبار علاوه بر مزایای آشکار آن، در مجموع تجربه خرید مشتری را بهبود می بخشد و قابلیت مشاهده موجودی آنی و برنامه ریزی موجودی و ... را داراست.

فارغ از اینکه سفارش از شبکه اجتماعی، وب سایت، فروش تلفنی و یا از مشتری حضوری دریافت شده باشد ارسال طبق پروسه سفارش گردانی پلتفرم ایفا انجام می گیرد.

همچنین ایفا به عنوان شریک لجستیکی کسب و کارهای آنلاین با شبکه های توزیع کالا در Aftermarketها، مسئولیت بخشی از زنجیره تامین لجستیکی، پیش و پس از سفارش گردانی را هم برعهده می گیرد. انتقال و جایگزینی موجودی کالا به انبار مرکز پردازش، توزیع و ارسال سفارشات، پرداخت در محل، مرجوعی کالا و کنترل کیفی، همگی در یک پلتفرم واحد و در گستره شبکه انبارها و مسیرهای مراسلاتی ایفا صورت می گیرد، که در نهایت به منظور کاهش زمان تحویل کالا و کاهش هزینه تمام شده فروش است.

داشتن شریک تجاری لجستیکی با یک زیرساخت آنلاین واحد و جریان شفاف اطلاعات، آورده ارزشمند تمرکز روی توسعه کسب و کارتان را برای شما به همراه دارد. شما با تمرکز بر حوزه تخصصی خود در فروش و تامین کالا، حوزه پرچالش و تخصصی لجستیک را با نظارت و تحت استانداردهای خودتان برون سپاری می کنید و ضمن حذف پیچیدگی ها در سازمان خود، هزینه هر واحد فروش را نیز کاهش می دهید.

وجود شبکه گسترده سفارش گردانی ایفا با پوشش سراسری و با همراهی شرکای تجاری بزرگی چون تیپاکس، تی نکست، تی هاب و سایر شرکت های پستی فعال، مجموعه کاملی از خدمات را از طریق یک شراکت نزدیک ایجاد می کند که در هر مرحله از توسعه کسب و کار، پا به پای شما رشد می کند. بنابراین نیاز به سرمایه گذاری سنگین برای راه اندازی یا توسعه زیرساخت انبارداری و سفارش گردانی را از سمت کسب و کار حذف می کند و نقدینگی مالی شرکت‌ در شرایط پرتنش اقتصادی کنونی می تواند صرف موارد حیاتی دیگری شود.

علاوه بر تمام این مزیت‌ها کالا از زمان ورود به انبارهای مرکز پردازش تا لحظه تحویل به مشتری نهایی تحت پوشش سرویس جبران خسارت ایفا قرار گرفته و مسئولیت آن بر عهده ماست.

داستان ایفا

زمانی که اولین مشتری ما به یکی از شرکت‌های خواهر در هلدینگ فاخر مراجعه کرد و درخواست کرد که نگهداری و بسته بندی و ارسال سفارش های روزانه ای که از طریق تبلیغات زیرنویس تلویزیونی دریافت می‌کرد را انجام دهیم. از همین جا ایده تکمیل زنجیره ارزش لجستیکی شکل گرفت و ایفا خلق شد. در ابتدا ایفا با یک مشتری و روزی 25 سفارش آغاز به کار کرد.

با رشد ضریب نفوذ اینترنت و سهم بیشتر تجارت الکترونیکی در صنعت خرده‌فروشی، هر روز کسب و کارهای بیشتری نیاز به یک سرویس یکپارچه لجستیکی را در کنار خود احساس کردند. و حالا ایفا به یک حلقه اصلی در اکوسیستم لجستیکی هلدینگ فاخر تبدیل شده است و ضمن هم افزایی با سایر اعضای اکوسیستم، بر توانمدسازی حوزه تجارت الکترونیک برای رشد بیشتر تمرکز کرده است.

چشم انداز ایفا حضور در اکوسیستم تجارت الکترونیکی به عنوان بازیگر اصلی لجستیکی است که هر نیازی از سمت کسب و کارها، اعم از گرفتن سفارش، حمل و توزیع تا بسته بندی سفارشی و پشتیبانی مشتری نهایی را انجام می دهد. این مسیر با وجود شرکای تجاری متعهد و مدل تجاری مقیاس پذیر و منعطف ایفا دردسترس است.


کلیه حقوق این سایت نزد تندر رایا پی فاخر ایارنیان (ایفا) محفوظ بوده و بازنشر محتوا با ذکر منبع بلامانع است.