انباری روی میز کار شما

از پشت میز کار خود تمام فرآیند فروش آنلاینتان را رصد کنید

ممکنه کسب و کاری داشته باشید و بخواهید کالایتان را در انبار فروشگاه خود یا در انبار شخص ثالث نگهداری کنید.

ذخیره سازی وظیفه اصلی یک انبار است. کسب و کارها از انبارها برای ذخیره تجهیزات، مواد خام، محصولات نهایی، مواد بسته بندی استفاده می کنند.

نیاز به گفتن این حقیقت نیست که یک انبار ذخیره سازی موجودی شما را از زمان خرید یا تولید تا زمانی که برای استفاده یا فروش مورد نیاز باشد، تسهیل می کند.

و دو نوع ذخیره سازی در انبار وجود دارد:

- ذخیره سازی برنامه ریزی شده: این شامل زمان بندی دقیق برآورد شده برای پاسخگویی به تقاضای مشتری است.

- ذخیره سازی طولانی: این شامل ذخیره سازی طولانی مدت به دلیل فصلی بودن تقاضا و خرید سوداگرانه است.

اما علاوه بر این ها یک انبار ارزشی افزوده برای بهینه سازی مدیریت زنجیره تامین فراهم می کند. نمونه هایی از خدمات ارزش افزوده که در یک انبار انجام می شود عبارتند از:

بسته بندی مجدد - تغییر اندازه بسته های محصول یا تغییر بسته بندی بر اساس نیاز بازار.

برندسازی و درجه بندی مجدد - برندسازی مجدد و درجه بندی محصولات از طرف عمده فروش.

پردازش مجدد آماده سازی کالاهای خاص برای کاربر نهایی.

بسته‌بندی و سفارشی‌سازی - سفارشی‌سازی و بسته‌بندی محصولات متناسب با نیازهای خاص بازار.

حالا تصور کنید همه این ها در قالب یک پلتفرم روی دسکتاپ شما فراهم باشد.

انبارهای شرکت های لجستیک شخص ثالث مانند ایفا این خدمات را از طرف صاحب محصول با پرداخت هزینه انجام می دهند. به عنوان یک صاحب کسب و کار، این کار بار انجام چنین فعالیت هایی را از دوش شما برمی دارد و به شما امکان می دهد بر فعالیت های اصلی کسب و کار خودتان تمرکز کنید.

انبار_روی_میز_کار_شما

در واقع با این روش شما صرفا یک انبار اجاره نکرده اید بلکه مجموعه ای از خدمات فولفیلمنت از صفر تا صد شامل ذخیره سازی و دسته بندی کالا، سفارش گیری و آماده سازی سفارش، بسته بندی و ارسال را در اختیار دارید

بعلاوه مدیریت موجودی در زمان واقعی و فرآیند خودکار ثبت فروش و سفارش از طریق این پلتفرم است که تصویر کاملی از آنچه در مورد موجودی شما اتفاق می افتد به شما می دهد و به کسب و کار شما اجازه می دهد تا به نیازهای زنجیره تامین سریع واکنش نشان دهد.

به‌جای به‌روزرسانی دوره‌ای موجودی در فواصل زمانی از پیش تعیین‌شده (معمولاً وارد کردن دستی داده‌ها)، می‌توانید به‌روزرسانی‌های لحظه‌ای تمام موجودی خود را در صورت نیاز و زمانی که به آن احتیاج دارید دریافت کنید.

در نتیجه سطوح موجودی و گردش کالای خود را مدیریت کرده و بهتر تصمیم گیری می کنید، راحت تر سفارش را تحویل مشتری نهایی می دهید و مشتری هم تجربه خوشایندتری از خرید خود خواهد داشت.

همه این ها در حالی است که شما پشت میز خود در دفتر کارتان هستید و تمام موارد را رصد می کنید.

پلتفرم ایفا موجودی شما را در چندین کانال دقیق نگه می دارد. محموله‌ها، جابجایی‌های درون انبار و سطوح موجودی فعلی شما به‌صورت بلادرنگ قابل پیگیری است.

موجودی شما با هر بار ورود و خروج کالا به روز رسانی می شود. و این تنظیمات آنی موجودی باعث می‌شود تیم فروش شما به راحتی از آنچه در هر لحظه موجود است مطلع شود.

و بنابراین قادر خواهید بود اولویت‌های سفارش مجدد را تنظیم کنید تا هرگز موجودی آن تمام نشود.

ودرعین حال مشتریان را از محل سفارش خود مطلع نمایید. مسیر هر محصول را از موجودی خود در انبار تا درب منزل مشتری پیگیری کنید.

با استفاده از این ویژگی ها محصولات معیوب را مشاهده می کنید. و می توانید تصمیم بگیرید موجودی در انبارتان باقی بماند یا به شعبه اصلی برگردانده شود. و یا به راحتی تاریخ تولید و انقضا را برای کالای خود تعیین کنید، بنابراین فروش کالاها در مدت زمان ماندگاری مجاز آنها آسان است.

ردیابی تک تک محصولات موجود در موجودی خود را از دست ندهید. کدهای شماره سریال منحصر به فرد را به هر آیتم اختصاص دهید و تاریخچه تراکنش هر کالا را از موجودی تا فروش ردیابی کنید.

و حتی بیشتر از این موارد ...

#مرکز_پردازش_ایفا

#انبارداری

#بسته_بندی

#ارسال

#سفارش_گردانی


کلیه حقوق این سایت نزد تندر رایا پی فاخر ایارنیان (ایفا) محفوظ بوده و بازنشر محتوا با ذکر منبع بلامانع است.