ایفا دستیار هوشمند لجستیک کسب و کار شما...

آشنایی با خدمات و سرویس های سفارش گردانی ایفا

ایفا اولین پلتفرم جامع سفارش گردانی (order fulfillment) در ایران است که سرویس های تسهیل گرانه، ارزان و ارزنده ای را برای فروشگاه های اینترنتی فراهم آورده است. ایفا بعنوان "دستیار هوشمند لجستیک کسب و کار شما..." میتواند خدمات جامعی را در زنجیره تامین از جمع آوری کالا از تولید کنندگان تا انبارش، بسته بندی و ارسال و توزیع سفارشات را برای شما مدیریت و اجرا نماید. شما در ادامه می توانید با نحوه انجام کار توسط ایفا آشنا شوید و در صورت تمایل به استفاده از خدمات ایفا و یا دریافت اطلاعات بیشتر فرم ثبت نام را در انتهای صفحه تکمیل نمایید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تامین موجودی

هر مشتری در این مرحله باید اطلاعات کلیه کالاهای خود را در پلتفرم ثبت نماید. فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند با اتصال از طریق API و با سهولت، اطلاعات تمامی کالاها را به پلتفرم منتقل و کنترل موجودی و فروش کالای خود را مدیریت کنند. ضمنا امکان ثبت کالا با فایل اکسل و نیز ثبت موردی در پلتفرم نیز وجود دارد. تیم نرم افزاری ایفا تمامی تمهیدات لازم برای سهولت در ارتباط با فروشگاه مشتری را پیش بینی کرده است.


پردازش هوشمند سفارشات

به محض ثبت رویداد فروش در سایت فروشگاه، فرایند سفارش گردانی از طریق API یا ثبت سفارش در پلتفرم، به طور هوشمند و طبق فرایند پیش بینی شده انجام می‌شود. خودکارسازی فرایند به معنای حذف خطای انسانی و تسریع در عملیات می‌باشد.


تجمیع، آماده سازی و بسته بندی

سبد کالاهای فروخته شده در کمتر از یک ساعت، تجمیع، آماده سازی و بسته بندی شده و به شبکه ارسال و توزیع تحویل خواهد شد. در این مرحله موجودی کالای فروشنده نیز بروزرسانی شده و در صورت وجود هرگونه کسری در تامین سفارش اطلاع رسانی خواهد شد.


توزیع شهری، برون شهری و بین المللی

سفارش خریدار به محض آماده سازی و بسته بندی جهت ارسال و توزیع در ایران و جهان به شبکه گسترده ارسال و توزیع ایفا سپرده می‌شود. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که سفارشات مشتریان بسته به مقصد در سریع‌ترین زمان به مشتری نهایی تحویل خواهند شد.


پرداخت در محل (COD)

امکان پرداخت در محل برای سفارشات وجود دارد و وجه دریافتی از خریدار کمتر از ۷ روز با فروشگاه تسویه حساب می‌گردد.


دسترسی به پلتفرم

مشتریان ایفا می‌توانند جهت بررسی قابلیت‌های پلتفرم به این آدرس: demo.efaservice.com مراجعه و با نام کاربری test و پسورد test123 تمامی قابلیت‌های آن را بررسی نمایند.
ضمنا در صورت عقد قرارداد همکاری، پلتفرم اختصاصی با قابلیت کنترل دسترسی کاربران در اختیار کسب و کارها قرار می‌گیرد.